ДИЗАЙНЕРИ

 • First Family Design Studio
  First Family Design Studio
 • Євген Литвиненко
  Євген Литвиненко
 • Микита Власов
  Микита Власов
 • Сергій Готвянський
  Сергій Готвянський
 • Юрій Цегла
  Юрій Цегла
First Family Design Studio

З 2008 року займається комплектацією інтер’єрів Premium Home Design. Створили власну Систему Інтер’єрних Стилів та Color Lab.

Предмети

Євген Литвиненко

Український дизайнер. З 2011 року створює дизайн проекти інтер'єрів. З 2013 року - концепти предметів інтер'єру. Учасник Bologna Design Week 2015. Предмети Євгена ультрасучасні, створені для сучасних людей міста, які здатні читати між строк та розуміти красу, віддають перевагу мандрівкам аніж накопиченням, але цінують затишок домашнього простору. Лаконічні форми. Чисті лінії. Витончені форми. Орнаментальні малюнки, в тому числі українські, переосмислені, «відцифровані». Матеріали зроблені з мінімальним коригуванням, щоб зберегти свою натуральність: дерево українських плодів – дуб, ясень. Чорний метал. Мідь та бронза. Прозоре або сіре з димкою скло. Нефарбована або потерта шкіра.

Предмети

Микита Власов

Український архітектор, дизайнер, художник. Натхнення черпає в малюванні тушшю і авіації. На даний момент займається розробкою мобільного додатку Faino Decor, яке полегшить життя всім, хто хоче самостійно оформляти інтер'єри. Маленька моделька французького винищувача, яку автору в далекому дитинстві подарував батько, стала джерелом натхнення при створенні столу SPAD.

Предмети

Сергій Готвянський

Предмети

Юрій Цегла

Український дизайнер. З 2002 року займається дизайном інтер’єрів.  З 2009 року почав займатися проектуванням предметів інтер'єру: меблі, світлові прилади, декор, роботи зі склопластику тощо. Реалізує концепти своїх предметів як з українськими, так і з закордонними компаніями. В 2009 році вперше бере участь в конкурсі «Інтер’єр майбутнього» (І місце). Переможець конкурсу «Репліканти 4» з проектом ванни Сalla (Київ, 2010). Фіналіст міжнародного конкурсу «OS House» «Будинок для сім’ї середнього класу в Гані» номінації «Early Birds» (2010).

Предмети

КОНТАКТИ

ЗАПОРІЖЖЯ

69035

вул. Антенна, 11 (Виробництво)

050 456 27 88

project.100pro@gmail.com

Показати мапу

КИЇВ

01033

вул. Василя Липківського, 16 (Урицького)

050 484 01 22

project.100pro@gmail.com

Показати мапу


Наші предмети можна придбати в магазинах:

Київ

САЛОН – DESIGN SHOP
вул. Вадима Гетьмана, 6
ТРЦ Космополит (4 поверх, блок Б)